دسته‌بندی نشده

آنها تحریم نیستند اما از آنها اجتناب کنید – اخبار داغ – دانلود آهنگ جدید


آنها تحریم نیستند اما از آنها اجتناب کنید – اخبار داغ – دانلود آهنگ جدید

ایالات متحده اولین کشوری بود که شرکت‌های خود از استفاده از تجهیزات هوآوی محروم کرد، اما آنها به همین اندازه رضایت ندادند. دولت این کشور تلاش کرده تا متحدان خود را نیز با خود همگام کند. پس از آنکه انگلستان به پیشنهاد آمریکا مبنی بر تحریم هوآوی عکس العمل نشان داد؛ حالا نوبت به فرانسوی‌ها رسیده است. واکنش دولت فرانسه به هوآوی ملایم‌تر از دیگر کشورها بود. آنها گفته‌اند که این شرکت چینی تولیدکننده قطعات مخابراتی را به طور کامل تحریم نخواهند کرد.

واکنش دولت فرانسه به هوآوی

Guillaume Poupard رئیس آژانس امنیت سایبری فرانسه ANSSI به نشریه محلی Les Echos گفته است که آنها در حال تشویق اپراتورهایی که از تجهیزات هوآوی استفاده نمی‌کنند هستند تا به همین رویه ادامه دهند. در طرف دیگر شرکت‌هایی که مشغول همکاری با شرکت چینی هستند هم به طور موقت مجوزهای لازم را دریافت خواهند کرد.

رویترز اعلام کرده است که نیمی از تجهیزات Bouygues Telecom و SFR توسط هوآوی ساخته شده است، در حالیکه اپراتور Orange مشغول همکاری با رقیبان هوآوی، یعنی نوکیا و اریکسون است. Poupard در خصوص موضع فرانسه مقابل هوآوی گفته است که این تصمیم آنها نژادپرستانه و ضدچینی نیست و به شرکت هوآوی هم فشاری وارد نخواهد کرد.

“همه آنچه که ما می‌گوییم اینست که همکاری با تجهیز کنندگان اروپایی به اندازه شرکت‌های غیراروپایی ریسکی نیست.”

به گفته منابع این خبر، فرانسه در تلاش است تا هوآوی را از بخش اصلی شبکه موبایلی خود که اطلاعات حساسی مانند اطلاعات شخصی مشتریان پردازش می‌شود، دور نگاه دارد. Poupard همچنین اعلام کرده است که شرکت‌های فرانسوی پیش‌تر در رابطه با همکاری با هوآوی پرس و جو کرده‌اند و آنهایی که تأییدیه همکاری را دریافت کرده‌اند اجازه خواهند داشت در طول ۳ تا ۸ سال آینده فعالیت کنند.

فرانسه در حال حاضر موضع متفاوتی از آمریکا و انگلیس در رابطه با هوآوی گرفته است و باید دید که واکنش دولتمردان دیگر کشورها به این تصمیم آنها چیست.

بیشتر بخوانید: انگلستان حذف تجهیزات هوآوی از شبکه ۵G را آغاز خواهد کرد

منبع : سخت افزارSource link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن