اخبار داغدونالد ترامپسیاسیویروس کرونا

آیا درمان رایگان کرونا توسط ترامپ واقعیت دارد؟


به گزارش پایگاه خبری کولاک نیوز، دونالد ترامپ ، رئیس‌جمهور آمریکا بعد از بازگشت به دفتر کارش در کاخ سفید ویدئویی منتشر کرده و مبتلا شدن به کووید-۱۹ (بیماری کروناویروس ۲۰۱۹) را لطف خدا توصیف کرده است.

آیا درمان رایگان کرونا توسط ترامپ واقعیت دارد؟
دونالد ترامپ

ترامپ در این پیام ویدئویی که آن را در توئیتر منتشر کرده از داروهایی که به او کمک کرده‌اند درمان شود تمجید کرده است. این در حالی است که هنوز درمانی برای ویروس کرونا وجود ندارد.

ترامپ در پیام ۴ دقیقه‌ای خود در ویدئوی یاد شده می‌گوید: «حالم فوق‌العاده است. عالی هستم. فکر می‌کنم این لطف خدا بود که این بیماری را گرفتم. یک لطف پنهان بود. این بیماری را گرفتم، درباره این دارو شنیدم و گفتم بگذار امتحانش کنم و کاری کرد که باورنکردنی بود، باورنکردنی.»

وی اضافه کرد: «فکر می‌کنم اگر من به این بیماری مبتلا نشده بودم به این دارو مثل بقیه داروها نگاه می‌کردم ولی واقعاً اثرش عالی بود. می‌خواهم چیزی که من به دست آوردم را به شما هم بدهم. این دارو را برای شما رایگان خواهم کرد و لازم نیست پولی برای آن پرداخت کنید.»

شبکه سی‌بی‌اس گزارش داده به نظر می‌رسد منظور ترامپ از این دارو محصول شرکت داروسازی «ریجنران» است که در مرحله آزمایش بالینی است و استفاده از آن تأیید نشده است.Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن