سارا باقریسریالسریال افراسریال ایرانیمحمد صادقی

اسامی بازیگران جدید سریال افرا + عکس


به گزارش پایگاه خبری کولاک نیوز، تصویربرداری سریال درام اجتماعی و خانوادگی افرا به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی مشترک مجید مولایی و محمدکامبیز دارابی همچنان در شمال کشور ادامه دارد و به تازگی دو بازیگر جوان در شاخه‌ای تازه از درام سریال، به گروه بازیگران پیوسته‌اند.

اسامی بازیگران جدید سریال افرا + عکس
بازیگران جدید سریال افرا

محمد صادقی و سارا باقری جدیدترین بازیگرانی هستند که جلوی دوربین بهرنگ توفیقی در سریال افرا رفته‌اند، صادقی پیش‌تر در شبکه نمایش خانگی دیده شده است.

پیش از این حضور مهدی هاشمی، مهدی سلطانی و پژمان بازغی در این سریال قطعی شده بود. ضمن اینکه بازی مینا وحید و روزبه حصاری از چندی پیش در لوکیشن‌های شهر لاهیجان آغاز شده است. در آینده بازیگران شناخته شده دیگری به سریال خواهند پیوست.

این مجموعه تلویزیونی که قصه آن در فضای معاصر می‌گذرد، محصول گروه فیلم و سریال شبکه اول سیماست.

طراح قصه سریال پدرام پور امیری و حسین دوماری هستند.

سازندگان به جای خلاصه داستان این متن را ارائه داده‌اند: «در پگاه مه آلود یک روز پاییزی، در زیر شاخه‌های پرشکوه افرا، فرزندی زاده می‌شود؛ حاصلِ وصلتِ شومِ اخلاق و منفعت. چشمانِ پیرِ افرا، یگانه شاهدِ این راز در اعماق جنگل است. شاهدی که آموخت در نگاه عاشقانه به زندگی، فقط صاحب تنهایی خویشی. هیچکس نبودن، اولین و آخرین قانون کتاب عشق است….».Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن