دسته‌بندی نشده

بهترین فن دنیا با رنگ مشکی اوایل ۲۰۲۱ از راه می رسد – اخبار داغ – دانلود آهنگ جدید


بهترین فن دنیا با رنگ مشکی اوایل ۲۰۲۱ از راه می رسد – اخبار داغ – دانلود آهنگ جدید

ناکتوا، این کمپانی بزرگ اتریشی که در زمینه تولید فن و خنک کننده برای کامپیوتر تجربه و تخصص بسیار بالایی دارد در سال ۲۰۱۸ بعد از ۴ سال توسعه و تحقیق از فن NF-A12X25 رونمایی کرد که خیلی زود تبدیل به تحسین شده‌ترین فن جهان از لحاظ عملکرد فنی شد. یک سال بعد سازنده اتریشی از این فن در کولر پردازنده NH-U12A استفاده کرد که مطابق انتظار این مدل نیز در بین برترین کولرهای جهان قرار گرفت. حال نقشه راه ناکتوا برای سال آینده توسط این کمپانی بروزرسانی شده است که نکات قابل توجهی در آن به چشم می‌خورد.

نقشه راه ناکتوا برای سال ۲۰۲۱

تمامی محصولات ناکتوا غالبا با رنگ بژ و قهوه ای تولید می‌شوند و به نوعی تبدیل به شناسنامه محصولات این برند شده است. اما طبیعی است که برخی کاربران این چینش رنگ را پسند نکنند. مشکی رنگ محبوب اکثریت کاربران است که خصوصا در قطعا سخت افزاری، می‌تواند ابهت به خصوصی به یک سیستم بدهد. از مدتی پیش مشخص شده است که ناکتوا در حال کار بر روی نسخه مشکی رنگ فن بی نظیر NF-A12X25 است اما کمپانی زمان عرضه این محصول را تا به امروز مشخص نکرده بود. حال نقشه راه این کمپانی نشان می‌دهد که می توانیم اوایل سال میلادی آینده شاهد ورود این محصول به بازار باشیم.

بهترین فن دنیا با رنگ مشکی اوایل ۲۰۲۱ از راه می رسد – اخبار داغ – دانلود آهنگ جدید

همچنین طبق نقشه راه بروزرسانی شده ناکتوا، نسخه مشکی دو کولر پردازنده NH-D15S و NH-U9S نیز در سه ماهه میلادی بعدی عرضه خواهند شد. هر چند احتمالا اکثر کاربران باید تا سه ماهه نخست ۲۰۲۱ برای سفارش این محصولات صبر کنند. ناکتوا نسخه مشکی فن NF-A12X25 را همزمان با کولر NH-U12A که به دو فن از همین مدل مجهز است روانه بازار خواهد کرد. ناکتوا فن‌های سفید رنگی را نیز برای این کولر پردازنده تدارک دیده است. همچنین طبق اعلام کمپانی، کولر پردازنده پسیو Noctua در سه ماهه نخست ۲۰۲۱ نیز وارد بازار خواهد شد.

از آنجایی زمان زیادی تا معرفی نسخه ۱۴۰ میلی متری فن NF-A12X25 که احتمالا NF-A14X25 نامیده خواهد شد، کمپانی بازه زمانی عرضه آن را مشخص نکرده است. احتمالا از این فن در کولر پردازنده NH-D15 استفاده خواهد شد. هر دو این محصولات در سال ۲۰۲۱ عرضه خواهند شد. البته نکته لازم به ذکر این است که Noctua چندان به عرضه محصولات در تاریخ های اعلام شده توسط خود نیز پایبند نیست و ممکن است تغییراتی در زمان عرضه محصولات اعمال شود.

منبع : سخت افزارSource link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن