سریالسریال ایرانیسریال بچه مهندس

بچه مهندس ۳ کی پخش می شود ؟


بچه مهندس ۳ کی پخش می شود ؟ ساعت و زمان دقیق پخش و تکرار سریال بچه مهندس ۳ به همراه اطلاعات تکمیلی درباره پخش این سریال را بخوانید.  بعد از مشخص شدن  بازیگران سریال بچه مهندس ۳ و تصویربرداری آن، حالا این سریال آماده پخش از شبکه دو سیماست. سریال بچه مهندس ۳ در ادامه دو فصل گذشته است و قرار است در ماه مبارک رمضان هر شب روی آنتن برود. کارگردانی این فصل نیز بر عهده علی غفاری خواهد بود.

تصویربرداری بسیاری از قسمت های این سریال از جمله فیلمبرداری لوکیشن‌های فرودگاه امام خمینی، آسایشگاه سالمندان، بهشت زهرا و… انجام شده و این سریال بعد از تدوین نهایی حالا آماده پخش است. طبق وعده دست اندرکاران این سریال، «بچه مهندس ۳» هر شب در ماه مبارک رمضان از شبکه دو سیما پخش می شود. طرفداران «بچه مهندس» این سریال را از ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه از شبکه دو می توانند تماشا کنند.

سعدی؛ تهیه کننده سریال بچه مهندس ۳ چندی قبل در پاسخ به این پرسش که آیا ادامه تصویربرداری به دلیل شیوع بیماری کرونا متوقف می‌شود یا نه، گفته بود: از آنجا که تا دو هفته آینده تصویربرداری این مجموعه به پایان می‎رسد و توقف این کار خسارت زیادی به همراه خواهد داشت در تلاشیم که با رعایت کامل نکات بهداشتی کار را پیش برده و به پایان برسانیم.

بچه مهندس ۳ کی پخش می شود ؟
بچه مهندس ۳ کی پخش می شود

به گفته سعدی، بازی بازیگرانی از جمله ثریا قاسمی، سارا شاهرودیان، اتابک نادری، خیام وقارکاشانی، آرش نوذری، کاوه سماک باشی، مهسا مهجور و مهرداد ضیایی در این مجموعه به پایان رسیده است.

«حسن وارسته» نویسنده سریال «بچه مهندس» هم درباره جزئیات این سریال صحبت هایی کرده که در ادامه می خوانید:

«خوشبختانه تا این لحظه بازخوردهای خوبی از پخش فصل جدید این سریال داشتیم. ما در این فصل ورودی بسیار ظریف به دوران نوجوانی و نوستالژی‌های این دوران داشتیم. همراه گروه هر روز سر صحنه هستم و با اینکه ماکت اولیه متن‌ها را در اختیار داریم، با توجه به جغرافیای لوکیشن و به ضرورت قرار گرفتن بازیگران در هر لوکیشنی بازنویسی‌هایی انجام می‌دهم.

این روش یک پوست اندازی خوبی دارد و نمی‌خواهم این سریال را با سریال‌های ۹۰ شبی مقایسه کنم، اما با این کار جنس بازی بازیگرها دست نویسنده آمده و او که تا حالا در دنیای ذهنی خود بازیگر را ساخته و پرداخته می‌کرد، از نزدیک با او در تعامل است. از طرفی نویسنده با این کار می تواند خود و نگاهش را به نگاه کارگردان نزدیک کند و این تعامل برای من، کارگردان و بازیگران کمک بسیاری می‌کند و سرعت تولید را بالاتر می‌برد.

بچه مهندس ۳ کی پخش می شود ؟
سریال بچه مهندس ۳ کی پخش می شود

بعید می‌دانم بازیگر مشترک زیادی داشته باشیم، اما سوال‌هایی در فصل ۲ در ذهن مخاطب ایجاد می‌شود که بنا به باز باز کردن گره‌های داستان باید آنها را در فصل ۳ پاسخ دهیم و بر همین اساس ممکن است تعدادی از بازیگرها مشترک باشند.

نویسنده سریال «بچه مهندس» با اشاره به اینکه تلاش کردیم تا از هرگونه شعارزدگی در فیلمنامه این سریال دوری کنیم، گفت: قصه «بچه مهندس ۳» در سال ۹۱ اتفاق می‌افتد و ما تلاش کردیم که از هرگونه شعارزدگی در این متن دوری کنیم.

این نویسنده با اشاره به بازخوردهایی که درباره فصل دوم این سریال شنیده می‌شود نیز گفت تعدادی از مردم در کامنت‌هایی در فضای مجازی درباره گم شدن زمان در این سریال می‌گویند برای مثال از ماشین مدل بالای یکی از کاراکترهای سریال که در دهه ۸۰ چنین ماشینی وجود نداشته می‌گویند اما چیزی که هست این ماجرا دست من نویسنده نیست و دوستان در بخش طراحی صحنه باید به راکوردها دقت کنند.»

 

 Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن