اخبار داغسیاسیمحسن هاشمی

جزئیات کاندیداتوری محسن هاشمی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰


در این مطلب از کولاک نیوز ، توضیحاتی درباره جزئیات کاندیداتوری محسن هاشمی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ خواهیم داشت! با ما همراه باشید. محسن هاشمی ، رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران در واکنش به احتمال کاندیداتوری‌ خود در انتخابات ریاست ‌جمهوری ۱۴۰۰ گفت: شرایط کشور بسیار سخت است و کسی که خود را کاندیدا می ‌کند، به قول غربی ‌ها باید سوپرمن باشد!

جزئیات کاندیداتوری محسن هاشمی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

محسن هاشمی ، رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی که نام او در میان نامزدهای احتمالی انتخابات ریاست ‌جمهوری ۱۴۰۰ مطرح در رسانه ‌ها مطرح می‌ شود، در گفت ‌و گویی رادیویی به این گمانه‌ زنی ‌ها واکنش نشان داد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در انتخابات ۱۴۰۰ کاندیدا می‌ شود؟ گفت:  علاقه ‌ای به این کار ندارم. با وضعیتی که الان هست فکر نمی ‌کنم هیچ  عاقلی کاندیدا شود. شرایط کشور بسیار سخت است و کسی که خود را کاندیدا می‌ کند به قول غربی ‌ها باید سوپرمن باشد.

وی درباره گمانه ‌زنی ‌هایی که از سوی برخی فعالان سیاسی اصلاح ‌طلب مبنی بر کاندیداتوری وی مطرح شده است، خاطرنشان‌ کرد: برخی ‌ها لطف داشتند به بنده و آن هم به دلیل فعالیت ‌های ابوی در سال های گذشته بود که یک نگاهی به من داشتند ولی من هیچوقت چنین چیزی را مدنظر قرار نداده‌ ام.

محسن هاشمی در واکنش به اینکه برخی ‌ها هستند که در دقایق پایانی زمان ثبت‌ نام به یک باره احساس برای کاندیداتوری در انتخابات احساس تکلیف می ‌کنند، تصریح کرد: بله این هم پیش می ‌آید. به هر حال برخی ‌ها هستند که طرفدارانشان به آنها فشار می ‌آورند و ما که چندین انتخابات را برگزار کردیم، دیدیم که چگونه به آنها فشار می ‌آوردند و می‌ گویند که هیچ راهی جز حضور آنها نیست.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است شما نیز تحت تاثیر اینگونه فشارها قرار بگیرد؟

گفت: امیدوارم که بنده گول نخورم و نیایم.

 Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن