رسانهرویداد مهم سینماییفیلم ونیز

جشنواره فیلم ونیز | مجله اینترنتی ایران فان


جشنواره فیلم ونیز | مجله اینترنتی ایران فان

فیلم آلمودوار روایتگر زنی است که در انتظار یک تماس تلفنی از سوی معشوقه‌ای است که به تازگی او را ترک کرده است.

 فیلم ۳۰ دقیقه‌ای “صدای انسانی” جدیدترین ساخته “پدرو آلمادوار” کارگردان مطرح اسپانیایی با بازی “تیلدا سوئینتون” که اقتباسی از نمایشنامه‌ای نوشته “ژان کوکتو” است در کنار فیلم “یک شب در میامی” ساخته “رجینا کینگ” دو فیلمی هستند که به بخش غیررقابتی هفتاد و هفتمین جشنواره فیلم ونیز اضافه شدند.

همچنین بخوانید

 ساخته “آلمادوار” که اخیرا و پس از رفع محدودیت‌های قرنطینه‌ای ساخته شده روایتگر زنی است که در انتظار یک تماس تلفنی از سوی معشوقه‌ای است که به تازگی او را ترک کرده است. “تیلدا سوئینتون” بازیگر این فیلم امسال یکی از دریافت‌کنندگان شیر طلای افتخاری جشنواره ونیز است.

“یک شب در میامی” نیز اولین ساخته بلند “رجینا کینگ” است که کمپانی آمازون امتیاز جهانی آن را در اختیار دارد. این فیلم روایتی است از داستان ظهور محمدعلی کلی، قهرمان سابق بوکس سنگین‌وزن جهان و تبعیض نژادی که علیه او در جریان بود.

هفتاد و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز به عنوان اولین رویداد مهم سینمایی که پس از بحران جهانی کرونا به صورت فیزیکی برگزار می‌شود، از تاریخ دوم سپتامیر (۱۲ شهریور) با نمایش فیلم ایتالیایی “روابط” ساخته “دنیله لوکه‌تی” آغاز به کار خواهد کرد و تا ۱۲ سپتامبر ( ۲۲ شهریور ۱۳۹۹) ادامه خواهد داشت.

منبع،ایران آرت

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن