اسلایدشوچهره هاسلبریتی ایرانیماه چهره خلیلی

در آخرین لحظات قبل از فوت ماه چهره خلیلی چه گذشت؟ + ماجرای ارادت خانم بازیگر به امام علی


در آخرین لحظات قبل از فوت ماه چهره خلیلی چه گذشت؟ روایت ابراهیم اشرفی از آخرین لحظات همسرش همچنین ماجرای ارادت ماه چهره خلیلی به امام علی (ع). در این ویدیو ابراهیم اشرفی؛ همسذ ماه چهره خلیلی در خصوص آخرین دقایق قبل از فوت همسرش صحبت می کند. وی همچنین در خصوص ارادت همسرش به مولا علی صحبت می کند.

ماه چهره خلیلی، بازیگر سینما و تلویزیون بر اثر ابتلا به سرطان لوزالمعده در ۴۴ سالگی درگذشت. او در فیلم مختارنامه نقش خواهر مختار و همسر عمر بن سعد را ایفا کرده و در سریال‌هایی چون کلاه پهلوی و در چشم باد هم حضور داشته است.

ماه‌چهره خلیلی با اینکه تابعیت انگلیس را داشت، فرزندش را در ایران به دنیا آورده و در برنامه دورهمی گفت دوست داشته که پسرش تابعیت و شناسنامه ایرانی داشته باشد.

ماه چهره خلیلی متولد ۱۳۵۵ تهران و دارای مدرک فوق لیسانس معماری از دانشگاه آکسفورد انگلستان بود. او نوه دختری پروین سلیمانی و از سال ۱۳۸۲ مشغول به فعالیت در عرصه سینما و تلویزیون بود. علت فوت این بازیگر بیماری ای عنوان شده است که از مدت ها قبل به آن دچار شده بود اما در زمان حیاتش به هیچ وجه تمایلی نداشت که رسانه ای شود.

در آخرین لحظات قبل از فوت ماه چهره خلیلی چه گذشت؟ + ماجرای ارادت خانم بازیگر به امام علی
آخرین لحظات قبل از فوت ماه چهره خلیلی

ماه چهره خلیلی در ۲۵ دی ماه سال ۱۳۵۵ در تهران به دنیا آمد. او فوق لیسانس معماری از دانشگاه آکسفورد انگلستان دارد و دوره بازیگری را در method school لندن گذرانده‌است. او نوه دختری پروین سلیمانی است.

ماه چهره خلیلی وقتی تنها ۵ سال داشت به همراه خانواده خود به انگلیس مهاجرت کردند او در آنجا علاوه بر معماری دورها بازیگری را در مدرسه بازیگری لندن گذراند. در سال ۱۳۸۱ بعد از نزدیک به ۲۲ سال زندگی در انگلیس به ایران بازگشت.

بعد از بازگشت به ایران همراه مادر بزرگ معروف خود پروین سلیمانی از بازیگر قبل از انقلاب به دیدن همکاران وی میرفت که در یکی از این دیدار ها با ایرج قادری کارگردان معروف آشنا شد. خلیلی در این خصوص چنین گفته است:

«با مادربزرگم به دیدن او در دفتر کارش رفتیم و همانجا ایشان از من برای بازی در فیلم چشمان سیاه در سال ۱۳۸۱ دعوت کرد.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن