اجتماعیاخبار داغ

زمان ثبت نام و برگزاری کنکور‌های دکتری، کارشناسی ارشد، کارشناسی سال ۱۴۰۰


در این مطلب از کولاک نیوز ، توضیحاتی درباره زمان ثبت نام و برگزاری کنکور‌های دکتری، کارشناسی ارشد، کارشناسی سال ۱۴۰۰ خواهیم داشت! با ما همراه باشید. سازمان سنجش زمان ثبت ‌نام و برگزاری کنکور‌های دکتری، کارشناسی ارشد، کارشناسی سال ۱۴۰۰ را اعلام کرد.

زمان ثبت نام و برگزاری کنکور‌های دکتری، کارشناسی ارشد، کارشناسی سال ۱۴۰۰
زمان ثبت نام کنکور‌های سال ۱۴۰۰

براین اساس کنکور دکتری ۱۴۰۰ که از دوم تا نهم آذر ماه ۹۹ ثبت ‌نام آن انجام خواهد شد، در روز جمعه ۱۵ اسفندماه برگزار می‌ شود. ثبت ‌نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ در بازه زمانی ۱۶ تا ۲۳ آذرماه ۹۹ انجام می ‌شود و این کنکور در روز‌های ششم و هفتم خرداد ماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

ثبت ‌نام کنکور سراسری نیز به مدت یک هفته از ۱۲ بهمن ماه آغاز می ‌شود و این کنکور در روز‌های ۱۰ و ۱۱ تیرماه ۱۴۰۰ برگزار می‌ شود.

در این اطلاعیه آمده است که زمان برگزاری کنکور‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته و کاردانی نظام جدید (دانشگاه‌های فنی و حرفه‌ای و موسسات غیرانتفاعی) متعاقبا اعلام خواهد شد.

با توجه به استمرار شیوع کرونا در کشور باید دید آیا مسئولان مجددا برنامه زمانبندی را تغییر می ‌دهند یا خیر! و درصورت تعیین دقیق این زمان آیا دستورالعمل‌ های بهداشتی را برنامه ‌ریزی خواهند کرد یا همچون امسال در روز‌های منتهی به برگزاری کنکور این اقدام را انجام می ‌دهند!

 

 Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن