سریالسریال خارجیسریال هندی من عاشق تو هستم

زمان دقیق پخش و تکرار سریال هندی من عاشق تو هستم از شبکه جم بالیوود


ساعت و زمان دقیق پخش و تکرار سریال هندی من عاشق تو هستم به همراه اطلاعات تکمیلی درباره نحوه پخش این سریال هندی پر طرفدار در این مطلب. «من عاشق تو هستم» یک سریال موفق که در سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ از تلویزیون هند پخش شد. اکتا کاپور، فیلمساز نام‌ آشنای بالیوود، این سریال عاطفی درام را تولید کرده است و آنیل کمار کارگردان این سریال است. شاکتی آرورا و رادیکا منان نقش‌های اصلی این سریال به نام‌های رنویر و ایشانی را ایفا کرده‌اند و توانستند با این فیلم به محبوبیت و شهرت برسند.

زمان دقیق پخش و تکرار سریال هندی من عاشق تو هستم از شبکه جم بالیوود
پخش و تکرار سریال هندی من عاشق تو هستم

سریال هندی من عاشق تو هستم روزهای زوج ساعت ۲۱ از شبکه جم بالیوود پخش می شود و تکرار این سریال نیز روز بعد ساعت ۴:۰۰ و ۱۳:۰۰ پخش می شود.

سریال من عاشق تو هستم (Meri Aashiqui Tum Se Hi)، یک سریال موفق و البته طولانی هندی است که در در سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ در تلویزیون هند پخش شد. اکتا کاپور، فیلمساز نام‌آشنای بالیوود، این سریال عاطفی درام را تولید کرده است و آنیل کمار کارگردان این سریال است. شاکتی آرورا و رادیکا منان نقش‌های اصلی این سریال به نام‌های رنویر و ایشانی را ایفا کرده‌اند و توانستند با این فیلم به محبوبیت و شهرت برسند. سیمریتی کانا، آرجون بیجلانی، مونیت روی و محسن خان دیگر بازیگران این سریال هستند.

در خلاصه داستان سریال هندی من عاشق تو هستم آمده است: «من عاشق تو هستم» داستان عشق رنویر، پسری فقیر و ایشانی، دختر یک تاجر ثروتمند است. رنویر که در خانواده‌ای فقیر به دنیا آمده در دوران کودکی در خانه ایشانی کار می‌کند. پدر رنویر راننده پدر ایشانی است. آنها با هم بزرگ می‌شوند و به دوستانی صمیمی تبدیل می‌شوند.

رنویر در عالم کودکی عاشق ایشانی می‌شود اما این حس را از او پنهان می‌کند چون می‌داند که خانواده آنها تفاوت طبقاتی زیادی با یکدیگر دارند. سال‌ها می‌گذرد و آنها بزرگ می‌شوند. ایشانی قرار است با «چیراگ» (راوجیت سینگ) ازدواج کند. با گذشت زمان ایشانی به چیراگ علاقه‌مند می‌شود اما رنویر بعدا متوجه می‌شود که چیراگ فقط به خاطر پول و ثرووت ایشانی می‌خواهد با او ازدواج کند. با یک سری حیله و توطئه رنویر و خانواده‌اش را از خانه ایشانی بیرون می‌کنند.


همچنین ببینید:

امتیاز کاربران: ۴.۲۹ ( ۴ رای)Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن