دسته‌بندی نشده

زمان رونمایی از iPhone 12 و مک بوک با پردازنده اختصاصی اپل مشخص شد


زمان رونمایی از iPhone 12 و مک بوک با پردازنده اختصاصی اپل مشخص شد

اپل در WWDC 2020 موضوعی را مبنی بر ساخت و توسعه پردازنده‌های کامپیوتری برای Macهای خود شرکت اپل مطرح کرد و مشخص بود که امسال باید شاهد رونمایی اپل از یک کامپیوتر Mac با پردازنده اختصاصی اپل باشیم. زمان رونمایی از iPhone 12 در کنار Mac اختصاصی اپل نیز مشخص شده است و اگر با تاخیر روبرو نشود باید شاهد نسل جدید تلفن و کامپیوترهای اپل باشیم.

بر اساس گزارش بدست آمده از یکی از مرتبط‌های کمپانی اپل مشخص شده است که این کمپانی قصد دارد تا در روز ۸ سپتامبر از سری iPhone 12 در کنار سری ششم ساعت‌های هوشمند اپل رونمایی کند. زمان رونمایی از iPhone 12 البته تماما بستگی به شرایط دارد و ممکن است با تاخیر روبرو شود اما از آنجایی که اپل همیشه در یک زمان مشخص از گوشی‌های اپل رونمایی کرده است این احتمال درصد کمی خواهد داشت.

زمان رونمایی از iPhone 12 و مک بوک با پردازنده اختصاصی اپل مشخص شد

زمان رونمایی از iPhone 12 را کنار گذاشته: نوبت به Apple Glass رسیده

در کنار آیفون ۱۲ و دیگر گوشی‌های این خانواده، شایعاتی در رابطه با عینک هوشمند اپل نیز وجود دارد و کامپیوتر Mac اپل با پردازنده اختصاصی این شرکت هر دو قرار است تا در روز ۲۷ اکتبر رونمایی شوند. با توجه به اینکه هیچ کدام از این زمان‌ها مستقیم توسط اپل تایید و یا رد نشده‌اند باید نگاهی به سال گذشته داشته باشیم. اپل سال گذشته نیز از سری iPhone 11 در روز ۱۰ سپتامبر رونمایی کرد. البته تفاوتی که این مراسم با سال گذشته خواهد داشت این است که اینبار شاهد یک مراسم آنلاین از سمت اپل خواهیم بود و تماشاچی در مراسم حضور نخواهد داشت.

در کنار هر سه محصول گفته شده یک احتمال دیگر نیز در رابطه با پد شارژ وایرلس اپل نیز وجود دارد که شایعات زیادی را طی مدت‌ها به خود اختصاص داده بود و احتمال اینکه این پد همزمان با رونمایی اپل از iPhone 12 نیز معرفی شود زیاد است. روز ۲۷ اکتبر به احتمال زیاد شاهد دو محصول Mac Book و Mac Book Pro 13 از سوی اپل با پردازنده اختصاصی این کمپانی باشیم. اگرچه شایعات ریزی در رابطه با iPad Pro نیز وجود دارد اما هنوز اطلاعات کاملی از این بخش در دسترس نیست.

نظر شما درباره خانواده iPhone 12 چیست؟ آیا عینک هوشمند اپل بلاخره رونمایی خواهد شد؟ و نسل جدیدی از کامپیوتر‌های اپل پردازنده مخصوص به خود را خواهند داشت؟

منبع : سخت افزارSource link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن