اخبار داغسیاسیمحمدرضا عارف

شرط محمدرضا عارف برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ چیست؟


در این مطلب از کولاک نیوز ، توضیحاتی درباره شرط محمدرضا عارف برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ خواهیم داشت! با ما همراه باشید. محمدرضا عارف ، رییس فراکسیون امید مجلس دهم شورای اسلامی گفت: راهبرد من برای انتخابات۱۴۰۰ افزایش مشارکت و حضور جدی و تمام قد اصلاح طلبان است. برای تحقق این راهبرد اگر نیاز باشد، راحت می آیم و اگر به فرد دیگری نیاز باشد، نمی آیم.

شرط محمدرضا عارف برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ چیست؟

محمدرضا عارف با اشاره به اینکه سه جریانی شدن مجلس دهم  شورای اسلامی، آفتی بود که آن را  به پای لاریجانی می گذارم، اظهار کرد: جریان سوم انتخابات ۱۳۹۶ شمسی به التماس ما افتادند اما بعد از پیروزی روحانی، کاملا روی خود را چرخاندند. اما ما در مجلس در تهیه طرح ها با اصولگرایان با حفظ دیدگاه سیاسی خود تعامل کرده و پایداری و غیر پایداری هم نکردیم اما وقتی اختلاف نظر سیاسی پیش می آمد هرکس راه خود را می رفت.

طرح حذف اعدام یا FATF از نمونه همکاری با اصولگرایان بود.

این فعال سیاسی در ادامه با اشاره به تخریب هایی که علیه وی انجام می شود، تصریح کرد: می گویند بی عرضه است یا اهل انصراف و استعفا است؛ اما رویکرد من این است که اگر فرد مناسب تر از خود پیدا کردم، کنار می روم. راهبرد من برای انتخابات۱۴۰۰ افزایش مشارکت و حضور جدی و تمام قد اصلاح طلبان است. برای تحقق این راهبرد اگر نیاز باشد، راحت می آیم و اگر به فرد دیگری نیاز باشد، نمی آیم زیرا اهل تک روی نبوده و مبنای من خرد جمعی است.

عارف درباره استعفای خود از شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان اظهار کرد: سال آخر گفته می شد عارف انحصارطلب است و شورا را ملک خود می داند و من گفتم سه دوره رییس شورا بوده ام و برای دور چهارم فرد دیگری بیاید. الان هم تکلیف شورای عالی معلوم نیست.

 Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن