دسته‌بندی نشده

۶ نکته حیرت انگیز درباره دوره آموزش سئو – اخبار داغ – دانلود آهنگ جدید


۶ نکته حیرت انگیز درباره دوره آموزش سئو – اخبار داغ – دانلود آهنگ جدید

دوره آموزش سئو زمانی برای شما موثر است که بدانید قرار است بعد از شرکت در دوره چه اتفاق خاصی در زندگی شما رخ دهد و اینکه چه چیزی به داشته های شما اضافه خواهد شد. این سوال شاید کمی مبهم و عجیب به نظر بیاید. اما واقعا با شرکت در دوره سئو چه چیزی بدست می آوریم؟

من خیلی راحت پاسخ شما را می دهم. شما اگر فروشگاهی را با بهترین کالا و زیباترین طراحی داخلی ایجاد کنید ولی اگر بازدید کننده و خریدار نداشته باشید، اگر تبلیغات نداشته باشید، هیچ سودی برای شما نخواهد داشت.

بعد از مدتی بدون بازدید، ورشکست می شوید. سایت شما نیز به همین صورت است. ما قصد نداریم با شعار و حرف های عجیب شما را روبرو کنیم. این یک واقعیت است. شما اگر تکنیک ها و ترفندهای جذب کاربر برای سایت را ندانید، سایتتان نه تنها هیچ سودی برای شما نخواهد داشت، بلکه هزینه هنگفتی را برای هاست و دامنه و طراحی آن به گردنتان خواهد انداخت.

بنابراین این می تواند تنها دلیل و البته مهم ترین دلیل حضور شما در دوره آموزش سئو باشد. هنوز قانع نشدید؟ در ادامه با هم بررسی می کنیم که سئو کم هزینه ترین و پربازده ترین روش افزایش بازدید کننده سایت، چگونه انقلابی را در این جریان ایجاد می کنند.

۶ نکته حیرت انگیز درباره دوره آموزش سئو – اخبار داغ – دانلود آهنگ جدید

همچنین، بد نیست بدانید که وب سایت نیوسئو که یکی از قدیمی ترین مجموعه های فعال در این زمینه است، در مورد کسب درآمد از سئو، مطلب زیر را بیان کرده است:

” چطور می توانید از سئو به درآمد برسید؟

شاید گفتن این مسئله جالب نباشد؛ اما بیشتر افرادی که به دوره آموزش سئو ما مراجعه کردند، از وضعیت کار و زندگی روزمره خود راضی نبودند. این افراد برای سال های سال به صورت کارمند یک شرکت دولتی کار می کردند و متاسفانه هیچ تغییری و پیشرفتی را در زندگی شان شاهد نبودند.

خوشبختانه این افراد با مشورت و تحقیق های مناسبی که انجام دادند، تصمیم به ورود به صنعت سئو سایت کردند و الان در حال کسب درآمد مطلوب از مهارتی که به دست آورده اند می باشند. اگر شما نیز چنین حسی دارید، می توانید آینده خود را دگرگون کنید.

بدون تعارف، آینده تمامی کسب و کارها، به صورت آنلاین در می آید؛ این حقیقت را در حال حاضر در کشور خود ما هم می توان به راحتی حس کرد. سئو در حقیقت یک مهارت است؛ آن هم مهارتی که در شاخه های متعدد و در کسب و کارهای زیادی احساس نیاز به آن دیده می شود. در نتیجه، با یادگیری آن، شما این تضمین را به خود می دهید که در آینده، نه تنها اینکه خودتان مدیر خود هستید، بلکه می توانید پروژه های بهینه سازی سایت کسب و کارهای متعدد زیادی را انجام دهید. این مسئله تنها یک طرف ماجراست.”

۱)     افزایش ورودی سایت به طور هدفمند

همان طور که گفته شد، مهم ترین دلیل که سئو سایت را برای همه ما مهم و اساسی جلوه داده است، افزایش بازدید کنندگان سایت است. مدیران کسب و کارهای مختلف زمانی که سایتی را برای خود طراحی می کنند، قصد دارند از این طریق و با تکنیک های بازاریابی اینترنتی بتوانند کسب و کار خود را رونق ببخشند، تا زمانی که بازدید کننده نداشته باشند، کارشان هیچ ارزشی ندارد. افزایش بازدید کنندگان سایت با چاشنی تکنیک های بازاریابی اینترنتی قطعا شما را به هدفتان یعنی فروش خدمات و محصولات می رساند.

۲)     ایجاد حس اعتماد در کاربران

ما انسان ها به ظواهر اهمیت زیادی می دهیم. گاهی اوقات با نگاه به ظاهر یک فروشگاه یا سایت تصمیم می گیریم که از خدمات آن استفاده کنیم یا خیر. بله دقیقا همین طور است و این هیچگاه قابل انکار نیست. شاید از خود بپرسید این به موضوع ما چه ارتباطی دارد.

بسیاری از ما فقط بر روی لینک هایی که در صفحه اول گوگل و البته لینک های اول صفحه اول گوگل، کلیک می کنیم. باور ما از این کار این است که این سایت ها که با عبارت جستجو شده ما جز لینک های اول هستند، قطعا بازدید کننده بیشتری داشته و قطعا هم خدمات بهتری را ارائه می دهند. این یعنی اعتماد کاربران به شما. حال برای بدست آوردن این اعتماد کافی است تکنیک های آن را بدانید.

۳)     مراقب باشید از رقبای خود عقب نمانید

رقابت یکی از مهم ترین اصول برای پیشرفت و رسیدن به موفقیت است. رقابت است که به شما انگیزه می دهد. شما که یک سایت فروشگاهی کولر گازی دارید، رقبایی برای خود دارید که اگر آن ها در دوره یا کلاس های آموزش سئو شرکت کرده باشند، با رعایت تکنیک های آن به راحتی موج عظیمی از کاربرانی که به دنبال کولر گازی هستند را به سمت خود می کشند، فروش خود را افزایش داده و به جایگاه های اول نتایج جستجوی گوگل می رسند.

۶ نکته حیرت انگیز درباره دوره آموزش سئو – اخبار داغ – دانلود آهنگ جدید

برای شما چه اتفاقی می افتد. آیا نباید اقدامی انجام دهید. آیا همان مشتریان که از قبل از طریق ارتباطات تلفنی بدست آوردید، برای شما کافی است؟ تصمیم با شما است. دوره سئو شاید تنها راهکار برای شما باشد.

۴)     سئو یعنی کاشت و برداشت

شاید کمی عجیب به نظر بیاید اما همین گونه است. بهتر است بگوییم سئو یک سرمایه گذاری بلند مدت است که شما با رعایت اصول آن و نگهداری از سایت در یک مدت مشخص، آینده ای زیبا و پربازده را برای خود رقم می زنید. از این زاویه نگاه کردن به سئو شاید کمی شعار گونه باشد اما ما همیشه در دوره آموزش سئو خود به کاربران گفته ایم که زمانی که به اوج برسید، دیگر هیچ چیز رویا نیست.

مدرسان دوره های آموزش سئو شاید کمی امیدوارانه به این موضوع نگاه کنند، اما کافیست به سایت های بزرگ بیندیشید. دیجی کالا، دیوار و … چگونه به محبوبیت رسیده اند؟ تا چند سال پیش کدام یک از شما با این سایت های بزرگ آشنایی داشته اید؟ بنابراین اگر اکنون تصمیم گرفتید برای رسیدن به هدف خود تلاش کنید، هزینه کنید و در انتها برداشت کنید.

۵)     بازار خود را توسعه دهید

دنیای اینترنت دنیایی نامحدود است و بازاریابی در آن به لطف تکنیک هایی که در اصول سئو سایت وجود دارد، کار چندان سختی نیست. یک فروشگاه لباس بازارش محدود به یک شهر است. شما تصور کنید که این فروشگاه با سایت خود بازار خود را توسعه دهد. چه اتفاقی می افتد؟ درآمد آن چند صد برابر می شود؟ این هدف دست یافتنی است. فقط با اندکی تلاش و پشتکار رویای خود را رقم بزنید. نکاتی که در دوره سئو به شما گفته می شود، دید شما به بازار کارتان را تغییر خواهد داد.

۶)     درآمد عجیب فقط در کارشناس سئو شدن

یک کارشناس سئو که تمام اصول سئو را با شرکت در دوره آموزش سئو آموخته است، به راحتی می تواند درآمدهای هنگفت را برای خود رقم بزند. بله دقیقا همین طور است. تنها بخش دیجیتال مارکتینگ که مبلغ های بالای پروژه های آن قابل درک می باشد، سئو است.

بسیاری از شرکت های بزرگ حاضر هستند برای سئوکار حرفه ای هزینه ای بسیار بسیار بالا پرداخت کنند. می دانید چرا؟ چون یک کارشناس سئو خبره به راحتی می تواند، درآمد یک شرکت را چند صد برابر کند. آیا حق آن نیست که درآمد بالایی داشته باشد؟

بنابراین متوجه شدید که با سئو از هر راهی می توانید کسب درآمد کنید. اگر قصد دارید به یک کارشناس سئو تبدیل شوید، اگر قصد دارید سایت خود را توسعه دهید و به لینک اول گوگل برسید، هنوز هم دیر نشده است. با شرکت در دوره های آموزش سئو که توسط برند اول سئو ایران یعنی نیوسئو برگزار می شود، خود را برای رسیدن به هدفتان آماده کنید.

منبع : سخت افزارSource link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن