دسته‌بندی نشده

Gotham Knights نام جدید بازی بتمن خواهد بود – شایعه ساخت بازی جدید بتمن قوت گرفته است


Gotham Knights نام جدید بازی بتمن خواهد بود – شایعه ساخت بازی جدید بتمن قوت گرفته است

به نظر می‌رسد کمپانی Warner Bros. Interactive Entertainment تنها برای بازی Suicide Squad دامنه‌ای را طراحی نکرده است، بلکه دامنه دیگری نیز برای سری بازی‌های بتمن وجود دارد و گفته شده است که سری جدید این بازی با Gotham Knights قرار است عرضه شود. این دامنه در سال ۱۹۹۸ به وجود آمد، اما دو روز قبل از Suicide Squad One در تاریخ ۱۴ ژوئن به روزرسانی شد. احتمالا Gotham Knights نام جدید بازی بتمن خواهد بود.

به گفته ویکی DC از Fandom، این عنوان قرار است یک بازی با تیمی از جوانان خلافکار که توسط شخصیت بتمن و بت وومن ایجاد شده است باشد. این بدان معناست که هنوز مشخص نیست شایعاتی که در رابطه با Court of Owls به وجود آمده بود حقیقت دارد یا خیر.

Batman: Gotham Knights یک کتاب کامیک بتمن است که بین سال‌های ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۶ با ۷۵ شماره ساخته شد. این کار با عنوان سریال محبوب Batman: Shadow of the Bat شروع شد و بعداً با داستان Payback به عنوان بخشی از داستان Hush Returns به پایان رسید. در دنیا اسامی Gotham Knights یا Gotham City Knights نامی است که توسط چندین تیم ورزشی نیز استفاده می‌شود. پس از تولد دوباره DC نام Gotham Knights بر روی یک تیم از جوانان خلافکار قرار گرفت که توسط Batman و Batwoman شکل گرفته است.

جدیدترین شایعات از وارنر مونترال اشاره به پیشرفت این بازی دارد. علاوه بر این، ممکن است انتشار این بازی در نزدیکی پاییز باشد. این موضوع با توجه به اینکه این استودیو از زمان Batman 2013: Arkham Origins موفق به انتشار یک بازی کامل نشده است منطقی به نظر می‌رسد.

ظاهراً، Gotham Knight می‌تواند یکی از بازی‌های DC باشد که به زودی توسط RockSteady و به همراه Suicide Squad و دیگر پروژه‌های این کمپانی ارائه شود. پس از سال‌ها انتظار، طرفداران بتمن و دی سی به طور کلی می‌توانند در یک بازه زمانی نسبتاً کوتاه چندین بازی از این استودیو را تجربه کنند. رویداد رسمی DC FanDome قرار است در تابستان برگزار شود و احتمالا شایعات بیشتری در رابطه با این بازی تا رسیدن به زمان رویداد منتشر شود.

بیشتر بخوانید: عکس بازی: بهترین تصاویر ثبت شده از بازی ها در طول هفته‌ای که گذشت

منبع : سخت افزارSource link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن